SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Dotisk knihy Slavné pražské vily

- 24. 9. 05:02
Dotisk knihy Slavné pražské vily

19. září 2008 byl v rámci výstavy „Podnikatelé na Praze 5“ pokřtěn dotisk knihy Slavné pražské vily. Výstavu zorganizovala městská část Praha 5 a otevřela ji veřejnosti na pěší zóně U Anděla.

Knihu po krátkém úvodu předtavitelů umělecké agentury FOIBOS pokřtil senátor RNDr. Miroslav Škaloud, místopředseda senátorského klubu ODS a místopředseda Výboru pro záležitosti Evropské unie. Jedná se o již druhý dotisk třetího vydání publikace Slavné pražské vily, která se již od roku 2003, kdy byla poprvé představena čtenářům, těší nadšené a nepřetržité přízni publika.

Kniha

Publikace Slavné pražské vily přibližuje tvorbu významných architektů, kteří působili v Praze od konce XIX. do začátku XXI. století. V knize jsou prezentovány významné rodinné domy a vily, které projektovali architekti takových jmen jako Jan Kotěra, Adolf Loos, Josef Gočár, Pavel Janák, Otakar Novotný, Josef Chochol, Adolf Benš, Bohumil Hűbschmann, Ladislav Machoň, Hana Kučerová, Jan Kaplický, Stanislav Fiala a mnoho dalších...

Více o knize Slavné pražské vily.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník