SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Děkujeme
za podporu
a spolupráci

Hl. město Praha

MČ Praha 10

Strom

John Deere

Alvarez

Cestovatelský večer 12.7. 2012 - Etiopie

FOIBOS - 4. 7. 12:45
Cestovatelský večer 12.7. 2012 - Etiopie

Na dalším cestovatelském večeru v Trmalově vile zabloudíme do východní Afriky, konkrétně do Etiopie! Jednou z nejchudších zemí světa nás provede cestovatelka Saša Ryvolová ve čtvrtek 12.7. od 19 hodin.

Saša Ryvolová, nezávislá cestovatelka se sklonem k dobrodružství i romantice a svérázným smyslem pro humor, trampka a dlouholetá životní partnerka známého trampského písničkáře Wabiho Ryvoly, vás zavede do africké země, plné protikladů, kde ženy nosí velké hliněné talířky ve rtu a nazí muži brání svá stáda se zbraní v ruce, do země, kde vládne Bůh a přítel Kalašnikov. Je také autorkou tří cestopisných knih, které mohou (ale nemusí) být humorným manuálem pro začínající nezávislé cestovatele. Více o jejích cestách za modré obzory najdete na jejích webových stránkách s příznačným názvem www.hicsuntleones.info. O Etiopii bude Saša Ryvolová vyprávět v Trmalově vile 12.7. 2012 od 19 hodin, vstupné 50,- Kč.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník