SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Děkujeme
za podporu
a spolupráci

Hl. město Praha

MČ Praha 10

Strom

John Deere

Alvarez

Cestovatelský večer 17.5. 2012

FOIBOS - 13. 5. 17:03
Cestovatelský večer 17.5. 2012

Přijďte s námi opět strávit příjemný večer a poznat nová místa! Tentokráte s cestovatelskou dvojicí Samuelem Schreiberem a Soňou Sedláčkovou kolem nejvyšší hory světa!

"Jsme dva cestovatelé, v civilu advokáti, kteří se před dvěma lety rozhodli udělat si v životě intermezzo a vydat se na cestu kolem světa. Sami jsme netušili, že na rodné půdě znovu staneme až po 511 dnech a pěti procestovaných kontinentech. Nejvýše jsme byli na vrcholu bolivijské Huyany Potosí v 6088 m.n.m., nejníže 15 metrů pod úrovní hladiny moře u australského jezera Eyre. Nejjižnějšího bodu cesty – 65 º jižní šířky - jsme dosáhli za Lemairovým průlivem na Antarktidě, nejsevernějšího v Londýně. Stanuli jsme na 75 mořských ostrovech. Celkem jsme urazili 111 000 kilometrů. Tři tisíce kilometrů jsme zdolali naším nejoblíbenějším způsobem, tedy pěšky. Skoro desetinu z toho pak na úžasném, skoro čtyřtýdenním, treku v bezprostředním okolí nejvyšší hory světa, přes tři pětiapůltisícová sedla a s výstupem na pět podobně vysokých vrcholů, o němž také bude naše promítání v Trmalově vile ve čtvrtek 17. května. Více o nás a našich cestách naleznete na www.jinykafe.cz."
Partnerem cestovatelských večerů je cestovní kancelář Alvarez.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník