SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Děkujeme
za podporu
a spolupráci

Hl. město Praha

MČ Praha 10

Strom

John Deere

Alvarez

Středeční večery u Trmalů: Mário Bihári

FOIBOS - 23. 8. 22:00
Středeční večery u Trmalů: Mário Bihári

24. srpna 2011 na zahradě Trmalovy vily tentokrát v rytmech rómské hudby! V 19 hodin otevíráme zahradu, koncert začíná o hodinu později...

Mário Bihári, nevidomý akordeonista, pianista a zpěvák, v minulosti proslul zejména spoluprací se Zuzanou Navarovou v kapele KOA. Během jeho sólového koncertu zazní autorské skladby i tradiční romské čardáše. Výsledkem bude náladově pestrá hudební fantazie, smíchaná s ohnivým kořením tradičního cikánského temperamentu.

Mimo sólových koncertů vystupuje Mário Bihári také se svou kapelou Bachtale Apsa, která patří v současnosti k nejlepším romským kapelám v České Republice. Romský název Bachtale Apsa, v překladu Šťastné slzy, vyjadřuje pestrost nálad a emocí, které romská hudba odnepaměti v posluchačích vyvolává.

Letní podvečer, malebná zahrada Trmalovy vily, dobrá káva nebo kvalitní víno a hudba pod širým nebem… léto v hlavním městě může být krásné! Hudební večery pro vás pořádáme pravidelně, ve středu každých 14 dní.

Zahradu otevíráme v 19 hodin!

kontakt

T +420 274 772 362
T +420 274 774 451 (ředitelka)
E k.jiratova@foibos.cz
W slavnevily.cz/trmalova-vila

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník