SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Děkujeme
za podporu
a spolupráci

Hl. město Praha

MČ Praha 10

Strom

John Deere

Alvarez

Vernisáž výstavy Doteky

FOIBOS - 31. 8. 07:35
Vernisáž výstavy Doteky

Ve středu 5.9. se od 18 hodin uskuteční v Trmalově vile vernisáž výstavy Miroslava Spousty s názvem Doteky. Výstava, která potrvá do 30.9., bude průřezem nejen autorových obrazů, ale i objektů, které budou rozmístěny v zahradě vily. Hostem vernisáže bude herec Jiří Langmajer.

Miroslav Spousta je plzeňský rodák, který v roce 1987 ilegálně odešel do Německa, kde vystudoval nejprve grafickou školu a posléze studoval na Akademii výtvarného umění v Norimberku a Mnichově. Stal se členem uměleckého sdružení "kunststall", vystavujícího v Německu, Rakousku, či Švýcarsku. Od konce devadesátých let působí jako scénograf, kostýmní návrhář a jevištní malíř na scénách divadel v Rakousku, Španělsku, Řecku či Itálii, je autorem a ilustrátorem dětských knih i odborných publikací a věnuje se i průmyslovému designu.

Výstava v Trmalově vile, která bude zahájena 5. září v 18 hodin a potrvá do 30. září, bude průřezovou výstavou nejen autorových obrazů, ale i objektů, které budou rozmístěny v zahradě vily.


Hostem vernisáže bude herec Jiří Langmajer.
Vernisáž doprovodí hudební vystoupení.

Více: www.ms-art.de

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník