SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Současný dům očima mladých architektů 2014 - Venkovský dům

FOIBOS - 8. 3. 23:00
Současný dům očima mladých architektů 2014 - Venkovský dům

Porota zasedla v úterý 1. 4. 2014 ve 13,30h.

Odborná porota ve složení Ing.arch. Eva Heywoth (předsedkyně poroty), ing. arch. Jaromír Kročák a ing. arch. Jan Tesař zasedla k hodnocení české části soutěže v úterý 1. 4. ve 13,30h. Výsledky soutěže představíme na slavnostním předání diplomů v Trmalově vile v průběhu měsíce dubna a zašleme také jednotlivým účastníkům. Termín a čas konání slavnostního předání upřesníme během několika dnů.
Děkujeme všem studentům i jednotlivým fakultám za účast v soutěži!
Zároveň si dovolujeme pozvat všechny zájemce na slavnostní vyhodnocení a vernisáž soutěžních prací polské části soutěže, která se uskuteční za účasti Generální konzulky Polské republiky paní Anny Olszewské ve středu 3. dubna od 17h v Galerii X Fakulty architektury Slezské technické univerzity v Glivicích v Polsku.

Soutěž připravujeme ve spolupráci s fakultami architektury zemí Visegrádské čtyřky a Slovinska. Letošní workshop pro vítěze z jednotlivých zemí je plánován na 11.-14. května 2014 v obci Jeleśnia, Polsko.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
Průměrné hodnocení tohoto článku je: 1.7
(hodnotilo 6 čtenářů)
TOPlist SEO Rozcestník