SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Fotogalerie: vernisáž v Trmalově vile

FOIBOS - 21. 7. 22:00
Fotogalerie: vernisáž v Trmalově vile

Výstava o slavných vilách Pardubického kraje je od 17. června 2009 do 9. srpna 2009 přístupná v Trmalově vile, Kotěrově centru.

Zveme Vás k cestě dějinami architektury rodinného bydlení Pardubického kraje. Slavné i veřejností opomenuté vily, jejich dávné i současné fotografie, plány a kresby a v neposlední řadě příběhy jejich obyvatel i tvůrců se před Vámi otevřou na stránkách knihy a na výstavě...

Kniha Slavné vily Pardubického kraje byla pokřtěna panem Ing. Petrem Ištvánkem, ředitelem divize stavební výroby společnosti GRANO Skuteč spol. s r. o., která je sponzorem této knihy.
Vernisáž výstavy: Dr. Oldřich Janota - místopředseda představenstva Foibos, a.s., Ladislav Zikmund - ředitel Kotěrova centra - Trmalovy vily, Štěpán Bartoš - fotograf publikace Slavné vily Pardubického kraje.
Losování knihy Slavné vily Pardubického kraje.
Vernisáž na zahradě Trmalovy vily - Kotěrova centra.
Zveme Vás k cestě dějinami architektury rodinného bydlení Pardubického kraje.
Slavné i veřejností opomenuté vily, jejich dávné i současné fotografie, plány a kresby a v neposlední řadě příběhy jejich obyvatel i tvůrců se před Vámi otevřou na stránkách knihy a na výstavě...
Trmalova vila – Kotěrovo centrum, Vilová 11, Praha 10.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník