SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Fotogalerie z cestovatelského večera

FOIBOS - 13. 7. 08:20
Fotogalerie z cestovatelského večera

Etiopií, jednou z nejchudších zemí světa, nás provázela cestovatelka Saša Ryvolová...

Saša Ryvolová, nezávislá cestovatelka se sklonem k dobrodružství i romantice a svérázným smyslem pro humor, trampka a dlouholetá životní partnerka známého trampského písničkáře Wabiho Ryvoly, vás zavede do africké země, plné protikladů, kde ženy nosí velké hliněné talířky ve rtu a nazí muži brání svá stáda se zbraní v ruce, do země, kde vládne Bůh a přítel Kalašnikov. Je také autorkou tří cestopisných knih, které mohou (ale nemusí) být humorným manuálem pro začínající nezávislé cestovatele. Více o jejích cestách za modré obzory najdete na jejích webových stránkách s příznačným názvem www.hicsuntleones.info.

26. 7. 2012: příští cestovatelský večer, tentokrát s putováním po Sahaře

Míla Křížek je amatérský fotograf, který rád cestuje a ze svých cest přiváží zážitky v podobě obrázků. Rád si také dopisuje se známými cestovateli a v jeho archivu můžeme nalézt dopisy od Miroslava Zikmunda, Jiřího Hanzelky, Thora Heyerdala, Geralda Durrella, Jacqua- Yves Coustea a mnoha dalších. 26. července se do Trmalovy vily přijde podělit o své zážitky, dojmy a fotografie z expedice na Saharu. Cestovatel se na ni a případná (zejména zdravotní) rizika spojená s extrémním podnebím, připravoval celý rok. Jak sám říká, největším zážitkem a odměnou mu pak byly nezapomenutelné noci na poušti pod jasnou hvězdnou oblohou v naprostém tichu mimo dosah civilizace.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník