SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Fotogalerie z vernisáže: Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

FOIBOS; foto Jiří Podrazil - 4. 11. 23:00
Fotogalerie z vernisáže: Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Výstava Slavné vily Čech, Moravy a Slezska v Národní technické knihovně byla zahájena vernisáží, na níž se sešla celá řada vzácných hostů. Nabízíme vám fotografie ze zahájení výstavy a křtu stejnojmenné publikace...

Vernisáž výstavy poctila svou návštěvou paní Livia Klausová, manželka prezidenta republiky a patronka celého projektu Slavných vil Čech, Moravy a Slezska, a celá řada dalších vzácných návštěvníků: pan Peter Brňo, velvyslanec Slovenské republiky, pan László Szöke, velvyslanec Maďarské republiky, zástupci polské ambasády, Anna Matoušková, náměstkyně ministra kultury České republiky, Pavel Chalupa starosta městské části Praha 6, starostové a představitelé dalších měst a obcí, Ing. arch. Naďa Goryczková, generální ředitelka NPÚ, prof. Pavel Zatloukal, prof. Rostislav Švácha, prof. Jindřich Vybíral, ostatní editoři publikací slavných vil, architekti, majitelé vil a v neposlední řadě potom teoretici i milovníci architektury.

Až do 29. listopadu 2010 jste srdečně zváni do Národní technické knihovny k setkání se slavnými vilami "pod jednou střechou". Bohatý doprovodný program právě otevírají dny Jihomoravského a Moravskoslezského kraje. Nejen slavné vily, ale i krajové tradice či speciality mezi prvními představí Brno, Hlučín a Ostrava.

více o výstavě

Fotogalerie

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník