SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Fotogalerie z vernisáže v Piešťanech

FOIBOS, foto: Balneologické múzeum Piešťany - 12. 8. 22:00
Fotogalerie z vernisáže v Piešťanech

Přijměte pozvání na výstavu o půvabech a zajímavostech slovenské vilové architektury. Rodinné domy a vily jak je ještě neznáte: od antických římských vil až po nejaktuálnější architektonickou tvorbu, více než dvě desítky slovenských měst a obcí a šedesát pět jedinečných staveb, slavných i pozapomenutých... Balneologické múzeum Piešťany, 3. - 28. srpna 2011

V úterý 2. srpna 2011 byla ve vile dr. Lisky, v Balneologickém muzeu v Piešťanech zahájena výstava Slávne vily Slovenska.

Mezi početnými hosty vernisáže, byli také autoři publikace, editor prof. Matúš Dulla , autor piešťanských vil Ing. arch. Ľubomír Mrňa, Ing. arch. Dušan Mellner. Mezi hosty jsme přivítali také děkana Fakulty architektury ČVUT v Praze prof. Ing. arch. Zdeńka Zavřela a další osobnosti. Publikaci pokřtil náměstek primátora Piešťan Ing. Timotej Miština.

Výstavu Slavné vily Slovenska prezentující 64 významných vil a rodinných domů všech krajů Slovenské republiky můžete navštívit do 28. srpna 2011.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
Průměrné hodnocení tohoto článku je: 1.8
(hodnotilo 4 čtenářů)
TOPlist SEO Rozcestník