SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Jihomoravské vily v Kyjově

FOIBOS - 25. 8. 05:43
Jihomoravské vily v Kyjově

Vstupte s námi do světa geniálních architektonických vizí, nahlédněte do životních příběhů majitelů vil a rodinných domů, poznejte tu pozapomenutou i tu stále slavnou historii svého města...

Výstava s názvem Slavné vily Jihomoravského kraje je jedinečným projektem vypovídajícím o charakteru moderní rodinné architektury Jihomoravského kraje; jeho výjimečných, krásných, odvážných i slavných stavbách.

Expozice

Slavné vily Jihomoravského kraje byly poprvé představeny v Brně. Nyní se celá expozice přesouvá do Kyjova, kde bude od 7. října do 22. listopadu 2008 přístupná v Radniční galerii.

Radniční galerie
Masarykovo nám. 30, 697 01 Kyjov
T: +420 518 697 580

Kniha

Kniha prezentuje vilovou architekturu Jihomoravského kraje od poloviny 19. století až po současnost. Dnešní Jihomoravský kraj představuje území, jehož architektonickou historii posledních dvou staletí určovalo Brno. Právě v moravské metropoli působila většina zmiňovaných architektů... Více o knize Slavné vily Jihomoravského kraje.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník