SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Květinové dny

FOIBOS - 20. 5. 08:55
Květinové dny

Prožijte půvabný květen v Trmalově vile...

16. – 17. 5.

10.00-18.00

„Inspirace v interiéru“
Celý víkend od 10 do 18 hodin se Vám představí květinový ateliér Poetica. Poskytnou vám rady k netradičním interiérovým květinám, které si budete moci rovnou zakoupit, poradí Vám nejmodernější trendy interiérového designu. Odbornice vám poradí a pomohou, jaké jsou novinky ve světě květinových dekorací pro váš byt, dům, ale i slavnostní příležitosti.

18. 5.

10.00-18.00

„Den školy“
Celý den se Vám představí žáci a jejich pedagogové Střední odborné školy stavební a zahradnické. S prezentací školy bude spojen prodej výpěstků a dekorativních výrobků žáků, které opět podle aktuálních trendů doplní Vaši zahradu i interiér.

15.00

„Nové trendy“
Ukázka vazby květin žáků SOŠSZ

17.00

„Zahradní slavnost“
Přijďte se setkat na zahradu Trmalovy vily, která bude jen zářit rozkvetlými záhony. K Vašemu setkání se sousedy, známými a přáteli Vám připravíme drobné občerstvení a rádi Vás pozveme na číši vína.

19. – 21. 5.

10.00-18.00

„Vila a zahrada“
Po tři dny můžete přijít nejen navštívit Trmalovu vilu, ale také si prohlédnout její malebnou, čerstvě osázenou zahradu. Najdete zde krásně sladěné druhy běžného kvítí, které vás jistě budou inspirovat. V zahradě můžete posedět, můžete se zde setkat s přáteli a Trmalova vila Vám k tomu ráda připraví kvalitní espresso.

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník