SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Přednášky, workshopy, krajové tradice i speciality v NTK

FOIBOS - 19. 10. 22:00
Přednášky, workshopy, krajové tradice i speciality v NTK

21. října začíná přednáškový cyklus o zajímavých, slavných i opomíjených domech jednotlivých krajů České republiky. V Národní technické knihovně vás jako první uvítají dny Jihomoravského a Moravskoslezského kraje a přednáška pana profesora Jana Sedláka z brněnské Fakulty architektury.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost poslechnout si přednášku pana prof. Jana Sedláka z brněnské Fakulty architektury, který pohovoří o slavných vilách Brna a Jihomoravského kraje již ve čtvrtek 21.10. od 17 hodin v Noční studovně.

V sobotu 23.10. pak následuje od 17 hodin další zajímavá přednáška. Upozorňujeme zde na změnu programu: přednáška prof. Vybírala byla nahrazena přednáškou Barbory Klímové Slavné brněnské vily II. Aneb co v knize nenajdete a koná se ve vzdělávacím centru NTK v 1. patře.

V těchto dnech také budou probíhat dny Jihomoravského a Moravskoslezského kraje, kde budete moci shlédnout široký výběr vil těchto krajů. V sobotu 23.10. můžete před přednáškou Barbory Klímové navštívit den města Hlučína, které představí své tradice i speciality.

Těšíme se na Vás!

podrobnější informace o přednáškách a přihlašování zde

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník