SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Středeční večery u Trmalů: Markéta Zdeňková

FOIBOS - 22. 7. 22:00
Středeční večery u Trmalů: Markéta Zdeňková

27. července 2011: Podvečer v Trmalově vile, tentokrát s folk-jazzovým kvartetem Markéty Zdeňkové! V 19 hodin otevíráme zahradu, koncert začíná o hodinu později...

Zpěvačka a kytaristka Markéta Zdeňková, studentka VOŠ J. Ježka, má ve svém repertoáru převážně vlastní folk-jazzové písně postavené na osobitých lyrických textech. Vystupuje v doprovodu pianisty Zdeňka Zdeňka (Naima, Hana Hegerová, Vlasta Průchová a další) a baskytaristy Václava Maška. V současné době Markétiny písně svou hrou obohacuje také houslistka Kateřina Janálová, studentka Pražské konzervatoře. Jako sólistka začala Markéta působit před pěti lety (její kapela se původně jmenovala 2+1) a nyní koncertuje především v pražských klubech (Rybanaruby, Balbínova poetická hospůdka, Carpe Diem). Zpočátku byla Markétiným vzorem především autorka a textařka Zuzana Navarová. Postupně se však její tvorba otevřela i jiným směrům a dnes se dá styl jejích písní považovat za zcela svébytný.

Letní podvečer, malebná zahrada Trmalovy vily, dobrá káva nebo kvalitní víno a hudba pod širým nebem… léto v hlavním městě může být krásné! Hudební večery pro vás pořádáme pravidelně, ve středu každých 14 dní.

kontakt

T +420 274 772 362
T +420 274 774 451 (ředitelka)
E k.jiratova@foibos.cz
W http://www.trmalovavila.cz/

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník