SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Cestovatelský večer 11.10. - Stopem přes Asii do Austrálie

FOIBOS - 4. 10. 22:00
Cestovatelský večer 11.10. - Stopem přes Asii do Austrálie

První říjnový cestovatelský večer bude mít ve své režii cestovatel Roman Vehovský. Přes Asii se prostopoval až do Austrálie a tato cesta se mu neplánovaně protáhla na sedm let...

Přednáška v Trmalově vile bude rozdělena do dvou částí - v první Roman Vehovský přiblíží svou cestu, trasu, výhody i nevýhody solitérního cestování bez závislosti na jízdních řádech, zpátečních letenkách a ubytovacích zařízeních.

Během sedmiletého putování si vystačil jen s tím, co se vešlo do batohu a peníze na cesty pořizoval za pochodu, ať už prací na farmách či prodejem svých fotogfrafií.

V druhé části pak posluchače seznámí s pro něj nejkrásnější etapou cesty - desetidenní plavbou na jachtě po tropických ostrovech Thajska a následně přidá postřehy a snímky z jedinečného phuketského festivalu. Na úplný závěr představí svou knihu Cestou osudu a náhody, autobiografický cestopis popisující anabázi sedmiletého putování.

Trmalova vila 11.10. 2012 od 19 hodin

vstupné 50,- Kč

Názory ke článku

Ke článku nebyly zatím napsány žádné názory. Můžete být první!

Prosím všechny čtenáře, aby v příspěvcích nepoužívali sprostá slova či napadající a jakékoliv osočovací výrazy. Děkuji mnohokrát. Vaše SlavneVily.

Nový příspěvek do diskuse(nechte pole nevyplněné) tři plus tři? (číslo)

Hodnocení článku

Nejlepší známka je 1, nejhorší známka je 5.
TOPlist SEO Rozcestník