SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Náš tým

SlavneVily.cz připravuje tým lidí, kteří rozumí svému řemeslu. Přinášet odborný informační a poradenský servis. Vytýčili jsme si úkol vybudovat Společenství přátel architektury rodinného bydlení a snažíme se tento úkol dostat z "papíru" do reality.

Lenka Jirátová (19..)

Jednatelka a výkonná ředitelka FOIBOS BOOKS s.r.o., manažerka projektů Slavné vily a Slavné stavby, absolventka Filozofické fakulty UK v Praze. Zodpovědná za projekty Slavných vil a slavných staveb a strategický rozvoj společnosti.

E-mail: l.jiratova@foibos.cz

Dr. Oldřich Janota (1938)

Místopředseda představenstva FOIBOS a.s., člen a spoluzakladatel společnosti, výkonný producent, autor projektu Slavné vily a Slavné stavby, manažer projektu Slavné vily, odpovědný za strategický rozvoj společnosti.

E-mail: o.janota@foibos.cz

Eva Henkrichová (19..)

Manažerka knih Slavné brněnské vily, Slavné stavby Prahy 5, Památky Prahy 5, Slavné vily Zlínského kraje, Slavné vily Moravskoslezské kraje, Slavné vily Jihomoravského kraje, Slavné vily Jihočeského kraje, Slavné stavby Prahy 10, odpovědná za obchodní činnost v rámci projektu Slavne vily.

E-mail: e.henkrichova@foibos.cz

Markéta Pichová (1979)

Manažerka výstav Slavných vil a Slavných staveb, zodpovědná za přípravu a realizaci výstav v jednotlivých městech a krajích.

E-mail: m.pichova@foibos.cz

Ondřej Grygar (19..)

Grafik edicí Slavné vily, Slavné stavby, Unesco.

TOPlist SEO Rozcestník