SlavneVily.czSlavneVily.cz

Slavné vily.cz - Slavné vily Čech, Moravy a Slezska

Skočit na obsah

Doprovodný program

Jste srdečně zváni na výstavu Slavné vily Čech, Moravy a Slezska, která bude od 19. října do 28. listopadu 2010 přístupná v Národní technické knihovně v pražských Dejvicích.

Výstava Slavné vily Čech, Moravy a Slezska bude mít bohatý doprovodný program, který zaplní zajímavé přednášky (prof. Vladimír Šlapeta, prof. Jindřich Vybíral, PhDr. Daniela Karasová CSc., Ing.arch. Zdeněk Lukeš, Ing.arch. Lubomír Zeman a další), diskuze (vila a památková péče, vila v současné architektuře) a exkurze (pražské vily – osada Baba, Ořechovka, Vinohrady, Strašnice, Roztoky u Prahy, střední Čechy ad.).

V rámci výstavy se také budou konat dny jednotlivých krajů a měst, které rozšíří představy a povědomí o architektuře a tradicích částí České republiky. V těchto dnech bude výstava rozšířena o další vily jednoltivých krajů. Výstava nabídne také bohatý program pro děti a mládež včetně workshopů a animačních programů.

Na závěr výstavy se uskuteční seminář Dům včera a dnes, na kterém vystoupí řada významných odborníků z Čech, Slovenska, Polska, Maďarska a dalších zemí.

TOPlist SEO Rozcestník